Χριστουγεννιάτικη Αγορά 2023

Η επιτροπή Μαθητικής Πρόνοιας και Εθελοντισμού του Σχολείου μας, στo πλαίσιo της εθελοντικής της δράσης, διοργάνωσε Χριστουγεννιάτικη αγορά/ παζαράκι. Οι εκπαιδευτικοί αλλά και οι μαθητές/μαθήτριες εργάστηκαν με ζήλο για να προσφέρουν εθελοντικά στη συλλογή χρημάτων για το ταμείο των άπορων μαθητών/μαθητριών του σχολείου. Οι μαθητές/μαθήτριες τραγούδησαν, έφαγαν, έπαιξαν παιχνίδια και διασκέδασαν σε όλη τη διάρκεια των εκδηλώσεων. Τη γενική επιμέλεια των εκδηλώσεων είχε η Β.Δ. κα Μάγδα Χριστοδούλου και τη γενική εποπτεία ο Β.Δ.Α΄ κ. Ανδρέας Φούλιας.
Ευχαριστούμε θερμά τον Σύνδεσμο Γονέων και Κηδεμόνων για τις πίτσες που προσφέρθηκαν στα παιδιά και την κα Θεμούλα Πρέστου για τα donuts και την αγορά υλικών για την παρασκευή μελομακάρονων.